HAKKIMIZDA

Kalite belgeli, güvenilir, güler yüzlü, en son teknoloji cihazlarla profesyonel Hizmet

2014 yılında kurulan Oto Doktor Ekspertiz, ekspertiz alanında güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine ve araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla araç alıp satmak isteyenlere hizmet vererek alanında hızla büyüyor.

 

Oto Doktor Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

Oto Doktor Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Oto Doktor Ekspertiz, kaliteli ticaret adına müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğuna önem vermektedir.
ADRES

75. Yıl Mahallesi Şehirler Sokak EMKO Sanayi Sitesi No:3 26000 Odunpazarı/Eskişehir

çALIŞMA SAATLERİ
İLETİŞİM

0505 256 50 52

İLETİŞİM

0505 256 50 52
Kalite Belgeli, Güvenilir, Güler Yüzlü, En Son Teknoloji Cihazlarla Ve Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz.
Sohbeti aç
Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Hakkımızda ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?